Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

strona firmy: www.telepartner.pl

Faks internetowy dzięki marce Telepartner.pl

Kiedy potrzebujemy wsparcia faksu internetowego, warto skorzystać z usług firmy, która jest niezawodna w tym temacie i oferuje jakościową obsługę związaną z faksem internetowym. Marką która w Polsce jest liderem w tym temacie, jest bez wątpienia firma Telepartner.pl, która oferuje szereg usług telekomunikacyjnych w sieci, w tym także faks internetowy. Jeżeli poszukujemy sprawdzonego partnera w tej tematyce, będzie to najlepsza firma do współpracy na dzień dzisiejszy!

Marka Telepartner.pl działa nieprzerwanie od 2011 roku, oferując nam szeroki zakres usług telekomunikacyjnych w sieci. Dzięki niej będziemy mogli realizować wszelkie potrzeby związane z komunikacją w sieci.

Firma działa bardzo szeroko, dlatego oprócz zwykłych połączeń internetowych, oddaje w nasze ręce darmowe rozmowy VoIP a także zwykłą telefonię komórkową.

Oprócz świetnej jakości usług a także atrakcyjnych cen, atutem marki Telepartner.pl jest oczywiście bardzo dobra obsługa klienta, która pomoże rozwiązać wszelkie problemy lub wątpliwości związane z konkretną usługą.